zwiń Administrator rze.pl

 

zwiń Poczta - rze.pl
Dane podstawowe
Wyroby i usługi
Wizytówka
wszędzie firma opis miejscowość słowa kluczowe
Aby wyszukać firmę, należy wpisać słowo mające min. 3 znaki
Zaawansowane

EKOPRINT - Teresa Kozik

tonery-atrament.rze.pl

Rok założenia: 1998

Liczba zatrudnionych: 20

Adres:

38-200 Jasło
Ul. Towarowa 26c
woj. podkarpackie

Kontakt:

Profile działalności

Produkcja materiałów barwiących do drukarek
Skup zużytych tonerów i atramentów

Osoby zarządzające firmą:

  • Teresa Kozik - Właściciel
  • Dariusz Kozik - Dyrektor zarządzający
Wyroby i usługi

Oferta:

  • Tonery do drukarek laserowych
  • Tonery do kserokopiarek
  • Tonery do faksów
  • Atramenty (tusze) do drukarek atramentowych
  • Inne materiały barwiące:
    • bębny do drukarek
    • tasiemki do drukarek igłowych
  • Skup zużytych tonerów i atramentów
  • Refabrykacja (regeneracja) innych materiałów barwiących
  • Serwis drukarek
Dane podstawowe
Wizytówka

Firma EKOPRINT działa na rynku od 8 lat i jest producentem materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych wszystkich liczących się na polskim rynku marek.

Nacisk jaki kładziemy na prace badawczo-projektowe i rozwój technologiczny gwarantuje pełną kompatybilność materiałów eksploatacyjnych z urządzeniem. W procesie produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości surowce i materiały, odpowiednie do danego typu drukarki. Nie stosujemy materiałów uniwersalnych.

Niektóre z naszych produktów zawierają elementy pochodzące z recyklingu prowadzonego w ramach programu EKO-SKUP. Dlatego też wszystkie nasze wyroby przed skierowaniem do obrotu handlowego poddawane są testom jakości w drukarkach producenta. Ponadto każdy produkt objęty jest gwarancją jakości.

Nasze produkty zapewniają Państwu:
  • dużą oszczędność kosztów eksploatacji urządzenia
  • doskonałą jakość wydruku
  • wydajność często znacznie wyższą niż w produktach oryginalnych
  • 100zgodności z konstrukcją i wymaganiami drukarki
  • wygodę użytkowania
  • bezpieczeństwo urządzenia

Główna siedziba firmy – Oddział w Jaśle

ul. Jagiełły 2
38 - 200 Jasło
tel. (13) 448 54 67, 448 45 35
fax: (13) 448 19 01
e-mail:biuro@ekoprint.info
http://www.ekoprint.info
http://www.sklep.ekoprint.info

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00

Sprzedaż bezpośrednia i zaopatrzenie oddziałów:



Barbara Szopa
specjalista ds. sprzedaży
tel.: 501 604 699
e-mail:barbara.szopa@ekoprint.info

Barbara Biel
specjalista ds. sprzedaży
tel.: 501 604 611
e-mail:barbara.biel@ekoprint.info

Teresa Kozik
specjalista ds. sprzedaży
tel.: 501 604 707
e-mail: teresa.kozik@ekoprint.info

Dorota Palacz
specjalista ds. przetargów
tel.: 500 146 020
e-mail: dorota.palacz@ekoprint.info

Samodzielne stanowisko do spraw logistyki i kontaktów zagranicznych:



Anna Stobierska
specjalista ds. logistyki i kontaktów zagranicznych
tel.: 500 144 840
e-mail: anna.stobierska@ekoprint.info

Dział promocji i reklamy:



Dariusz Kozik
product manager
tel.: 501 713 799
e-mail: dariusz.kozik@ekoprint.info

Grzegorz Dziuba
specjalista ds. reklamy
tel.: 509 325 605
e-mail: grzegorz.dziuba@ekoprint.info

Anna Jarecka
specjalista ds. wizerunku firmy
tel.: 500 145 210
e-mail: anna.jarecka@ekoprint.info

Dział księgowości:



Edyta Żyrek
Księgowa
tel.: 501 604 722
e-mail: edyta.zyrek@ekoprint.info

Justyna Bunar
Księgowa
tel.: 501 279 848
e-mail: justyna.bunar@ekoprint.info

Barbara Łącka
Prawnik
tel.: 502 376 101
e-mail: basia.lacka@ekoprint.info

Grzegorz Goleń
Specjalista ds. windykacji należności
tel.: 501 279 838
e-mail: grzegorz.golen@ekoprint.info

Dział IT:



Robert Biel
Specjalista IT
tel.: 889 303 790
e-mail: robert.biel@ekoprint.info

Marcin Grabek
Administrator
tel.: 505 628 619
e-mail: marcin.grabek@ekoprint.info

Przedstawiciele w terenie:



Piotr Biel
dyrektor handlowy
tel.: 501 713 727
e-mail: piotr.biel@ekoprint.info

Marcin Turowski
handlowiec
tel.: 508 392 966
e-mail: marcin.turowski@ekoprint.info

Wojciech Szopa
handlowiec
tel.: 501 713 646
e-mail: wojciech.szopa@ekoprint.info

Samodzielny przedstawiciel handlowy na województwo śląskie
Kazimierz Stec
handlowiec
tel.: 501 713 656
e-mail: kazimierz.stec@ekoprint.info

Oddział Jastrzębie Zdrój:



44-335 Jastrzębie Zdrój
al. Piłsudskiego 29
tel./fax: (32) 470 48 79
e-mail: jastrzebie@ekoprint.info

Marcin Walczak
Koordynator oddziału
tel.: 500 146 026
e-mail: marcin.walczak@ekoprint.info

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.30 - 19.30
sobota 9.00 - 15.00

Oddział w Rzeszowie:



35-064 Rzeszów
ul. Mickiewicza 7
tel./fax: (017) 862 62 23, 850 11 72
FAX: (17 ) 850-22-31
e-mail: rzeszow@ekoprint.info

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

Sprzedaż bezpośrednia



Magdalena Kamieniak
tel.: 500 145 866
e-mail: magdalena.kamieniak@ekoprint.info

Przedstawiciele w terenie:



Grzegorz Jucha
handlowiec
tel.: 501 713 858
e-mail: grzegorz.jucha@ekoprint.info

Paweł Mielniczek
handlowiec
tel.: 501 713 840
e-mail: pawel.mielniczek@ekoprint.info

Oddział w Poznaniu:



60-265 Poznań
ul. Głogowska 95
tel./fax: (61) 865 36 63
e-mail: poznan@ekoprint.info

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00

Sprzedaż bezpośrednia



Beata Marcisz
koordynator oddziału
tel.: 501 279 850
e-mail: beata.marcisz@ekoprint.info
Wyroby i usługi
Wizytówka

Administrator Portalu: Centrum Promocji Biznesu 35-114 Rzeszów, ul. Szarych Szeregów 5, tel/fax: (17) 852 56 46

Kontakt z administratorem portalu